Iskolánkról/Pedagógusok



A tanárok a lent található időpontban előzetes jelzés után megtalálhatók az iskolában.
Pedagógusaink további alkalmakkor előzetes időpont egyeztetést követően érhetők el az iskolában.
Fogadóórákat az első félév befejezése, valamint a tanév vége előtt két héttel már nem tartunk.

A heti egyéni fogadóórákat félévente egy-egy általános fogadóóra egészíti ki,
amelyen együtt megtalálható iskolánk valamennyi tanára.

  Név

Feladatok,
tantárgyak

Egyéni fogadó óra (elõzetes egyeztetés után)

  Áldottné Harta Szilvia angol
osztályfőnök 7.c

aan.jpg
Andráska Anikó tanító
osztályfõnök 4.b

bajzeke13.jpg Bajzek Zsoltné gyógypedagógus
maticsek_o_tn.jpg Bányi-Maticsek Olga

 

  Bonyané Szebegyinszki Janka tanító 3.b
napközis 3.b
 
boros_n_tn.jpg Boros Norbert testnevelés

csizmaziao.jpg Csizmazia Orsolya

  Fehér Tamás magyar  
  Gálné Kálvin Kata történelem, földrajz
természetismeret
ÕKO felelõs
 
  Gállné Lukács Andrea könyvtáros

geherj2.jpg Gehér Judit

biológia, természetismeret,
kémia
tankönyv felelõs


  Gidófalvy Réka angol  
  Gombár Anita gyógypedagógus  
gorkasz1.jpg Gorka Szabolcs

igazgató
osztályfõnök 8.b


harangozok.jpg Harangozó Krisztina

informatika, néptánc
osztályfõnök 7.a
osztályfőnöki mk. vezető

 


Harmati Borbála

  Herr Nikoletta igazgatóhelyettes
etika

  Hornyik Zsuzsanna Margaréta tanító
osztályfőnök 1.b
 
  Huszár Ildikó informatika
természetismeret
etika
osztályfõnök 5.b

juhoskr1.jpg Juhosné Kibédi Rozália

igazgatóhelyettes
matematika


  Kajos Nikolett néptánc (testnevelés)
  Kiss Terézia történelem
osztályfőnök 7.b

knelli12.jpg Kovács Kornélia tanító
napközi 1.b
rajz

 

kovacs_sz_tn.jpg Kovács Szilvia magyar
fejlesztő pedagógus
osztályfőnök 6.b

 

bekesi12.jpg Kunráth-Békési Dóra    
lkcsoram.jpg

Lagzi-Kovácsné

Csóra Mónika

tanító
osztályfőnök 3.b
napközi 3.b

mateb_tn.jpg Máté Balázs tanító
napközi 2.b

kompi11_tn.jpg

Merkelné

Kompanik Krisztina

fizika, matematika
osztályfõnök 5.a
reál mk. vezető

nemeth12.jpg
Móra-Németh Zsófia
 
  Nagyné Orvos Gabriella napközi 2.a
gubicsa12.jpg Papp Anikó

 

  Pénzes István tanító
napközi 4.b
 
RetiK.jpg Réti Klára angol
gyermekvédelmi felelős
osztályfőnök 6.a
humán mk. vezető

 

safranye13.jpg Sáfrány Emõke tanító
osztályfőnök 4.a

saghyz2.jpg Sághy Zita

tanító
dráma
osztályfõnök 1.a
Közalkalmazotti Tanács elnök


selmecia11_tn.jpg
Selmeci Andrea

tanító
osztályfõnök 3.a
alsós mk. vezetõ

 

stegerzs11_tn.jpg
Stéger Zsófia

 

 

  Szabó Krisztina testnevelés
  Szalontai-Kovács Ida ének
magyar
osztályfőnök 8.c

szalaim2.jpg Szalainé Nagy Márta tanító
osztályfõnök 2.a

Bocs 557s_tn.jpg
Szathmári Ágnes

gyógypedagógus
magyar
matematika
etika
osztályfőnök 8.a


  Szenti-Bukócki Bianka vívás (testnevelés)
  Széles Kristóf néptánc  
PosaN.jpg Szőts-Pósa Nóra tanító
napközi 1.a
rajz
 
tatarsz.jpg Tatár Szabolcs

angol


ThanhofferCs.jpg Thanhoffer Csilla tanító
 
  Varga Henrietta

tanító
napközi 3.a

 
  Vargáné Golda Luca

varadyb.jpg Várady Béla

tanító
napközi 4.a
napközis mk. vezetõ
sakk


snobla11_tn.jpg Vörösné Snóbl Ágnes tanító
osztályfõnök 2.b

  Wehner Zita felsős napközi  
hallap.jpg Halla Péter vívás  

lapra.jpg

kezdolap.jpg

Andráska Anikó
Bodáné Becker Ildikó