Büszkeségeink



 

 

 

 

 

BOCSKAI DÍJASOK

 
   755_tn.jpg        

Gebes Yasemin

 710_tn.jpg  

Nagy Dávid

 731_tn.jpg  

Rabovszky Amanda

 

AZ ISKOLA LEGJOBB TANULÓJA

  755_tn.jpg     

Gebes Yasemin

 

 

AZ ISKOLA KÖZÖSSÉGÉÉRT

  743_tn.jpg     

Tóth János

 

KERÜLETI VERSENYEK

658_tn.jpg

      

VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

7. osztály próza

5. Dudás Tamás

Felkészítő tanár: Harmati Borbála

    FEKETE ISTVÁN SZÉPOLVASÁSI VERSENY
   

4. osztály

5. Németh Klára

Felkészítő tanár: Selmeci Andrea

   

5-6. osztály

2. Rózsa Barnabás

Felkészítő tanár: Lukács Andrea

 731_tn.jpg  

ORSZÁGOS SZÓNOKVERSENY

3. Rabovszky Amanda

Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

    KAZINCZY FERENCRŐL ELNEVEZETT "SZÉP MAGYAR BESZÉD" VERSENY
   

5-6. osztály

1. Rózsa Barnabás

Felkészítő tanár: Lukács Andrea

 731_tn.jpg  

7-8. osztály

4. Rabovszky Amanda

Felkészítő tanár: Szabó Ildikó

   

ŐRMEZŐI KÖLTŐI VERSENY

1. Csikós Liliána

Felkészítő tanár: Harmati Borbála

    OLVASS VELÜNK
   

4. évfolyam

Különdíj: Gergely Henrietta, Gyenge Barbara, Lajti Réka, Rapkai Marcell

Felkészítő tanárok: Lukács Andrea és Selmeci Andrea

   

6. évfolyam

6. Antalffy Zoltán, Garai Anna, Lajti Luca, Rózsa Barnabás

Felkészítő tanár: Lukács Andrea

   

7. évfolyam

2. Dorogi Dzsenifer, Dudás Tamás, Rozbora Virág, Migléczi Boróka, Vikukel Máté

Felkészítő tanár: Lukács Andrea

    SZÉPÍRÓ VERSENY
   

2. osztály

Különdíj: Fehér Sára

Felkészítő tanár: Pattantyus Gabriella

 458_tn.jpg  

3. osztály

Különdíj: Kubala Kornél

Felkészítő tanár: Vörösné Snóbl Ágnes

   

4. osztály

Különdíj: Gyenge Barbara

Felkészítő tanár: Selmeci Andrea

    ANGOL
 658_tn.jpg  

7. osztály emelt óraszám

6. Dudás Tamás

Felkészítő tanár: Szentirmainé Szollár Lilián

 708_tn.jpg  

8. osztály alap óraszám

1. Miskei Paulina

Felkészítő tanár: Szentirmainé Szollár Lilián

 755_tn.jpg  

8. osztály emelt óraszám

4. Gebes Yasemin

Felkészítő tanár: Tatár Szabolcs

    INFORMATIKA ALKALMAZÓI VERSENY
 731_tn.jpg  

8. osztály Táblázatkezelés

2. Rabovszky Amanda

Felkészítő tanár: Harangozó Krisztina

   

8. osztály Szövegszerkesztés II.

4. László Noémi

5. Csikós Liliána

Felkészítő tanár: Tóth Zoltán

 755_tn.jpg  

8. osztály Bemutató

1. Gebes Yasemin

Felkészítő tanár: Harangozó Krisztina

   

MULTIMÉDIÁS VERSENY

5. osztály

3. Bodon Máté, Bolehovszky Richárd, Gáti Áron

Felkészítő tanár: Harangozó Krisztina

 703_tn.jpg  

ECDL-START VIZSGA

Hua Nam Anh

   

TERMÉSZETISMERETI VERSENY

5-6. osztály

1. Cseperkáló Márton, Gehring Zsófia, Gyenge Emil, Molnár Ildikó, Szabadics János, Szlovák Zoltán

Felkészítő tanárok: Gehér Judit és Karádiné Bezzeg Ágnes

   

KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

5. Dudás Tamás, Migléczi Boróka

Felkészítő tanár: Gehér Judit

   

FÖLD NAPI RAJZPÁLYÁZAT

2. osztály

3. Lukács Marcell

Felkészítő tanár: Pattantyus Gabriella

 731_tn.jpg  

ÖVEGES JÓZSEF FIZIKA VERSENY

6. Rabovszky Amanda

Felkészítő tanár: Merkelné Kompanik Krisztina

 704_tn.jpg  

HERMANN OTTÓ BIOLÓGIA VERSENY

8. osztály

5. Szántó Noémi

Felkészítő tanár: Karádiné Bezzeg Ágnes

 755_tn.jpg  

TELEKI PÁL FÖLDRAJZ-FÖLDTANI VERSENY

8. osztály

2. Gebes Yasemin

Felkészítő tanár: Szabó Gábor

   

RAJZVERSENY

3. osztály

1. Vincze Gergely

Felkészítő tanár: Katonáné Madura Judit

   

FENYŐFADÍSZ-KÉSZÍTŐ VERSENY

3. Kazatsay Blanka, Landi Bernadett, Szabadics Lilla, Tóth Luca

Felkészítő tanár: Stéger Zsófia

   

TESTNEVELÉS

   

SAKK

I. korcsoport

1. Móder Boldizsár

Felkészítő tanár: Várady Béla

 506_tn.jpg  

SAKK

II. korcsoport

2. Bolehovszky Richárd

Felkészítő tanár: Várady Béla

   

SAKK

III. korcsoport

2. Szlovák Zoltán

4. Gáti Áron

Felkészítő tanár: Várady Béla

   

SAKK

IV. korcsoport

1. Rabovszky Amanda

2. Csikós Liliána

Felkészítő tanár: Várady Béla

   

SAKK

I-II. korcsoport

3. Móder Boldizsár, Kotroczó Bálint, Gergely Dániel, Zemen Dániel

   

SAKK

III-IV. korcsoport

1. Németh Dávid, Rabovszky Amanda, Nikodém Levente, Szlovák Zoltán, Varga Máté

Felkészítő tanár: Várady Béla

   

ATLÉTIKA

   

VÁLTÓ CSAPATBAJNOKSÁG

7-8. osztály

6. Balatincz Roland, Dudás Tamás, Nagy Dávid, Németh Dávid, Nok Roland, Rónaszegi Miklós

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs

   

TEREMTÁJFUTÓ BAJNOKSÁG

5-6. osztály

1. Árvai Tamás

5. Weber Krisztián

Felkészítő tanár: Vörösmarty Edit

 560_tn.jpg  

TÁJFUTÓ BAJNOKSÁG

5-6. osztály

4. Németh Vincent

Felkészítő tanár: Vörösmarty Edit

   

MEZEI FUTÁS

 281_tn.jpg  

2. osztály

6. Zana Rebeka Maja

Felkészítő tanár: Pattantyus Gabriella

   

8. osztály

1. Nagy Dávid

5. Rónaszegi Miklós

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs

   

1. osztály csapat fiúk

5. Joób Ágoston, Pető Marcell, Somogyi Zsombor, Peitli Ákos, Bolehovszky Gergő, Jenőfi Balázs

Felkészítő tanárok: Andráska Anikó, Perlik Tímea, Stéger Zsófia

   

1. osztály csapat lányok

6. Pétervári Viktória, Tóth Zsanett, Szalay Anna, Csikós Tünde Csenge, Nádasi Anna Veronika, Bencze Fanni

Felkkészítő tanárok: Andráska Anikó, Perlik Tímea, Stéger Zsófia

   

2. osztály csapat lányok

6. Zana Rebeka Maja, Kitanov Viktória, Fehér Sára, Selmeci Bernadett, Szegő Málna, Kalamár Eszter

Felkészítő tanárok: Sághy Zita, Pattantyus Gabriella, Szalainé Nagy Márta

   

8. osztály csapat

3. Nagy Dávid, Rónaszegi Miklós, Árvai Márk, Németh Dávid, Berzéki Barnabás, Bocsányi István, Balatincz Roland, Bodon Kristóf

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs

   

RÖPLABDA

6. osztály

2. Bodon Balázs, Bodon Máté, Garai Anna, Gyenge Emil, Nagy Marcell, Németh Vincent, Parcsetich Ernő, Rózsa Barnabás, 

Schmidt Ferenc, Szabadics János, Szeitz Adrienn, Weber Krisztián

Felkészítő tanár: Vörösmarty Edit

   

LÉGPISZTOLY BUDAPESTI

2. Bolehovszky Richárd, Cseperkáló Márton, Szabadics János

   

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA

 559_tn.jpg  

VÍVÁS

5-6. osztály

1. Nagy Marcell

Felkészítő tanár: Halla Péter

   

PÁRBAJTŐR CSAPAT

1. Garai Zsófia, Gálfalvy Réka, György Virág

Felkészítő tanár: Halla Péter

   

SQUASH

Leány U11

3. Rózsa Emma

 

 

 

 


 

A kerület napja alkalmából rendezett Multimédiás versenyen 5. osztályos csapattal indultunk. A több hétig tartó felkészülés meghozta az eredményt, a fiúk 3. helyezést értek el. Növeli az érdemüket, hogy a mezőny legfiatalabb versenyzői voltak. A csapat tagjai: Bodon Máté, Bolehovszky Richárd, Gáti Áron. Felkészítő tanár: Harangozó Krisztina. Gratulálunk nekik!


„OLVASS VELÜNK!” vetélkedő 

 

 Az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Világhónapja alkalmából 2013. október 1-31 között, harmadik alkalommal került megrendezésre az Újbudai Pedagógiai Intézet és a XI. kerületi Karinthy Frigyes Könyvtár közös, kétfordulós versenye, az "Olvass velünk". Korosztályonként 2-2 könyvet kellett elolvasniuk a gyerekeknek a nyári szünetben, melyből pályamunka készítése és az UPI által kiadott feladatlap kitöltése volt a nevezés feltétele.

Iskolánkból 4 csapat indult a versenyen:

Tüsigombócok 4.b: Adorján Mercédesz, Boros Gergely, Szabó Kíra Luca, Szabó Eszter

Tornádó csapat 4.a: Gergely Henrietta, Gyenge Barbara, Lajti Réka, Rapkai Marcell

Garfield csapat 6.osztály: Antalfy Zoltán, Garai Anna, Lajti Luca, Rózsa Barnabás

Könyvmolyok csapat 7.a: Dorogi Dzsenifer, Dudás Tamás, Migléczi Boróka, Rozbora Virág, Vikukel Máté.

A második fordulóba 3 csapat jutott tovább: a Tornádó, a Garfield és a Könyvmolyok. A döntő a Karinthy Frigyes Könyvtárban került megrendezésre, ahol 12 állomáson érdekes feladatokat kaptak a gyerekek és író olvasó találkozón is részt vehettek. A negyedikesek Balázs Ágnessel, a hatodikosok Nyulász Péterrel, a hetedikesek Varró Dániellel találkozhattak.

A verseny eredményeként a 6. osztályos csapat 6. helyezést ért el, a 4.a csapata különdíjat kapott az ötletes pályamunkáért, míg a 7. a osztály Könyvmolyok csapata az összesítésben a II. helyen végzett.

Felkészítő tanár: Lukács Andrea

Ezúton is gratulálunk nekik az eredményes részvételért.


 

 

KERÜLETI ATLÉTIKA
lukacsm300.JPG      

300 m síkfutás

7-8. osztály

I. Lukács Máté

Felkészítő tanár: Vörösmarty Edit
 szakalb1500.JPG  

1500 m síkfutás

7-8. osztály

III. Szakál Brigitta

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs
 nagyd12.jpg  

Magasugrás

7-8. osztály

4. Nagy Dávid

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs
 zrubeczzs12m.JPG  

Magasugrás

7-8. osztály

III. Zrubecz Zsófia

Felkészítő tanár: Vörösmarty Edit
 sved12.JPG  

Svéd váltó

II. Ducloux Patrick, Lukács Máté, Nagy Dávid, Rónaszegi Miklós

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs, Vörösmarty Edit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


MEZEI FUTÁS
   

6. osztály

II. Dudás Tamás

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs
   

7. osztály

I. Nagy Dávid

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs
   

7. osztály

II. Rónaszegi Miklós

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs
   

7. osztály csapat

I. Ducloux Patrick, Englender Richárd, Nagy Dávid, Németh Dávid, Nok Roland, Rónaszegi Miklós

Felkészítő tanár: Gorka Szabolcs

 


 

HERMANN OTTÓ BIOLÓGIA VERSENY
szanton12.jpg  

7. osztály

III. Szántó Noémi

Felkészítő tanár: Karádiné Bezzeg Ágnes

 

 

 

 

 


KERÜLETI MATEMATIKAVERSENY
gatia12.jpg     

4. osztály

I. Gáti Áron

Felkészítő tanár: Stéger Zsófia
rabovszkya12.jpg  

7. osztály

4. Rabovszky Amanda

Felkészítő tanár: Merkelné Kompanik Krisztina

 

 

 

 

 

 

 

 


TERMÉSZETISMERETI VERSENY

 

5-6. osztály

II. Gyenge Emil, Dudás Tamás, Migléczi Boróka, Szabad Róbert, Vikukel Máté

Felkészítő tanár: Gehér Judit

 


FÖLD NAPI PÁLYÁZAT

 

5. osztály

III. Gehring Zsófia, Molnár Ildikó, Lajti Luca

Felkészítő tanár: Karádiné Bezzeg Ágnes

 


 

INFORMATIKA ALKALMAZÓI VERSENY
rabovszkya12.jpg     

7. osztály

6. Rabovszky Amanda 7.a

Felkészítő tanár: Harangozó Krisztina

 

 

 

 


 

TELEKI PÁL FÖLDRAJZ- FÖLDTANI VERSENY
gebesy12.jpg     

7. osztály

6. Gebes Yasemin

Felkészítő tanár: Ernhoffer Anna

 

 

 

 


 

HEVESY GYÖRGY KÉMIA VERSENY
nagysz12.jpg     

8. osztály

5. Nagy Szilárd

Felkészítő tanár: Gehér Judit

 

 

 

 

 


NÉPDALÉNEKLÉS ezüst minősítés 7. évfolyam

 

Árvai Márk, Burger Bíborka, Gebes Yasemin, László Noémi, Nok Roland, Rónaszegi Miklós, Szántó Noémi, Szűcs-Talabér Benedek, Tóth Vivien

Felkészítő tanár: Harangozó Krisztina

 


CSIVIT 5. osztály

 

6. Árvai Tamás, Berzéki Dominika, Bodon Balázs, Engel Tímea, Gajdos Krisztina, Garai Anna, Gehring Zsófia, Gyenge Emil, Kardos Tas, Kósa Erik, Lestál Fanni, Molnár Ildikó, Nagy Marcell, Németh Vincent, Schmidt Ferenc, Rózsa Barnabás, Soós Luca, Szeitz Adrienn, Szigeti Sára, Várszegi Soma, Weber Krisztián

Felkészítő tanár: Vörösmarty Edit

 


 

KERÜLETI RAJZVERSENY
kallosa12.jpg     

5. osztály

III. Kallós Anna

Felkészítő tanár: Kovács Kornélia
galfalvyn12.jpg  

6. osztály

6. Gálfalvy Nóra

Felkészítő tanár: Kovács Kornélia

 

 

 

 

 

 

 


Váltó csapatbajnokság

3-4. osztály

4. Dudás András, Fülöp Krisztián, Kalamár Artúr, Rozbora Miklós, Szalay Ádám, Varga Dorián

Felkészítő tanár: Katonáné Madura Judit, Tarján Krisztina, Stéger Zsófia

3-4. osztály

5. Burger Kincső, Garai Zsófia, Nemes Natália, Rabb Enikő, Rózsa Emma, Varga Zsófia

Felkészítő tanár: Selmeci Andrea, Tarján Krisztina, Stéger Zsófia

7-8. osztály

5. Burger Bíborka, Palicz Kitti, Szakáll Brigitta, Tóth Vivien, Zrubecz Zsófia

Felkészítő tanár, Gorka Szabolcs, Vörösmarty Edit


 

KAZINCZY FERENC „SZÉP MAGYAR BESZÉD”VERSENY
rozsab12.jpg      

5. osztály

6. Rózsa Barnabás

Felkészítő tanár: Gorka Ildikó
dudast12.jpg  

6. osztály

4. Dudás Tamás

Felkészítő tanár: Gorka Ildikó

 

 

 

 

 

 

 


KERÜLETI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY 
szabadicsj12.jpg  

4. osztály vers

II. Szabadics Jankó

Felkészítő tanár: Stéger Zsófia
szabadr12.jpg  

6. osztály próza

II. Szabad Róbert

Felkészítő tanár: Gorka Ildikó

szakalb12.jpg  

7. osztály vers

II. Szakál Brigitta

Felkészítő tanár: Harmati Borbála
rabovszkya12.jpg  

7. osztály próza

6. Rabovszky Amanda

Felkészítő tanár: Harmati Borbála

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Idén elõször került megrendezésre a kerületi Teremtájfutó Diákolimpia. Sok diákunk vett részt a versenyen és ezúttal is jó eredményeket értünk el.

 

II. korcsoport
4. Gyuga Zsófia 3.a
5. Lukácsovics Flóra 3.a

III. korcsoport fiúk
2. Árvai Tamás 5.a
3. Weber Krisztián 5.b
6. Kósa Erik 5.b

III. korcsoport lányok
5. Soós Luca 5.b
6. Szigeti Sára 5.a
6. Soós Krisztina 6.a

 


A Bocskais diákok ismét nagy sikerrel szerepeltek a kerületi sakk diákolimpián. Az eredmények:

 

ami_sakk.jpgI. korcsoport
4. Móder Boldizsár 2.b
6. Kubala Kornél 2.b

II. korcsoport
3. Szlovák Zoltán 4.a
5. Bolehovszky Richárd 4.a
6. Varga Máté 4.a

Az iskola csapata második helyezést ért el.

III. korcsoport
5. Rózsa Barnabás 5.b

IV. korcsoport

1. Rabovszky Amanda 7.a

2. Németh Dávid 7.a
5. Lukács Máté 8.a
6. Baracsi Zoltán 8.a

Fiú csapatunk második lett a versenyben.


nov11_tn.jpg  A kerület napja alkalmából több diákunk elismerõ oklevelet vehetett át az elõzõ tanév sporteredményei elismeréseként.
Abdurasitov Alexander
Cseperkáló Csenge
Cseperkáló Márton
Csõke Iván
Görbe Dávid
Kalabay László
Nagy Dávid
Nagy Marcell
Nemes Natália
Varga Panni
Várszegi Soma