Iskolánkról/Pedagógusok



  Név

Feladatok,
tantárgyak

Egyéni fogadó óra (elõzetes egyeztetés után)

aan.jpg
Andráska Anikó tanító
osztályfõnök 4.b
csütörtök 1100-1145
bajzeke13.jpg Bajzek Zsoltné gyógypedagógus

"A" hét hétfő 900-945

"B" hét kedd 1100-1145

maticsek_o_tn.jpg Bányi-Maticsek Olga történelem, földrajz

"A" hét szerda 1000-1045

"B" hét kedd 1000-1045

boros_n_tn.jpg Boros Norbert testnevelés  

"A" hét hétfő 1200-1245

"B" hét csütörtök 1100-1145

geherj2.jpg Gehér Judit

biológia, természetismeret,
kémia
osztályfőnök 5.b
tankönyv felelõs

"A" hét hétfő 1200-1245

"B" hét hétfő 1255-1340

gorkasz1.jpg Gorka Szabolcs

igazgató
testnevelés

szerda 1200-1245
harangozok.jpg Harangozó Krisztina

informatika, néptánc
osztályfõnök 7.a

"A" hét szerda 1000-1045

"B" hét hétfő 1200-1245

  Harta Szilvia angol  
juhoskr1.jpg Juhosné Kibédi Rozália

igazgatóhelyettes
matematika

péntek 800-845
  Kovács Ida ének szerda 1200-1245
knelli12.jpg Kovács Kornélia tanító
napközi 1.b
rajz

"A" hét szerda 1100-1145

"B" hét péntek 1100-1145

kovacs_r_tn.jpg Kovács Renáta tanító
napközi 3.a

hétfő 1100-1145

kovacs_sz_tn.jpg Kovács Szilvia magyar

"A" hét csütörtök 1200-1245

"B" hét kedd 1200-1245

  Kuizs Barbara
tanító
napközi 3.c
kedd 1100-1145
lkcsoram.jpg

Lagzi-Kovácsné

Csóra Mónika

tanító
osztályfőnök 3.c

"A" hét kedd 1200-1245

"B" hét péntek 1400-1445

mateb_tn.jpg Máté Balázs tanító
napközi 2.b
szerda 1100-1145
kompi11_tn.jpg

Merkelné

Kompanik Krisztina

fizika, matematika
osztályfõnök 5.a

csütörtök 1255-1340

nemeth12.jpg
Móra-Németh Zsófia tanító
napközi 1.a
néptánc
péntek 1100-1145
  Müller Emese technika, erkölcstan
szerda 1100-1145
  Oláh Tamás történelem hétfő 1200-1245
gubicsa12.jpg Papp Anikó gyógypedagógus

csütörtök 900-945

gaxa2.jpg Pattantyus Gabriella

tanító
osztályfõnök 1.b
ÕKO felelõs

hétfő 1255-1340
perlikt13.jpg
Perlik Tímea tanító
osztályfõnök 4.c
kedd 1255-1340
  Pénzes István tanító
napközi 4.b
szerda 1200-1245
pokoj_tn.jpg Pókó Judit tanító
napközi 2.a
szerda 1100-1145
PosaN.jpg Pósa Nóra tanító
napközi 4.c
rajz
hétfő 1630-1730
racz_i_tn.jpg Rácz Ildikó matematika
osztályfőnök 5.c

szerda 1200-1245

RetiK.jpg Réti Klára angol
gyermekvédelmi felelős
osztályfőnök 6.a

"A" hét péntek 1000-1045

"B" hét hétfő 900-945

safranye13.jpg Sáfrány Emõke tanító
osztályfőnök 4.a

"A" hét hétfő 900-945

"B" hét hétfő 1200-1245

saghyz2.jpg Sághy Zita

tanító
osztályfõnök 1.a
Közalkalmazotti Tanács elnök

péntek 1100-1145

selmecia11_tn.jpg
Selmeci Andrea

tanító
osztályfõnök 3.a
alsós mk. vezetõ

kedd 1100-1145

szaboi13.jpg Szabó Ildikó magyar
osztályfőnök 6.b
Közalkalmazotti Tanács tag

hétfő 1000-1045

  Szalai Marianna könyvtáros
magyar
szabadidő- szervező

"A" hét szerda 800-845

szalaim2.jpg Szalainé Nagy Márta tanító
osztályfõnök 2.a

hétfő 800-845

Bocs 557s_tn.jpg
Szathmári Ágnes

gyógypedagógus
osztályfőnök 8.a

"A" hét péntek 1255-1340

"B" hét péntek 1200-1245

szentirmail2.jpg

Szentirmainé

Szollár Lilian

angol, erkölcstan
osztályfõnök 7.b

"A" hét szerda 1000-1045

"B" hét szerda 1100-1145

tarjank2.jpg Tarján Krisztina

tanító
osztályfõnök 3.b

csütörtök 1100-1145
tatarsz.jpg Tatár Szabolcs

angol
humán mk. vezetõ

"A" hét hétfő 1100-1145

"B" hét péntek 1100-1145

ThanhofferCs.jpg Thanhoffer Csilla tanító
napközi 3.b
szerda 1100-1145
tothz13.jpg Tóth Zoltán informatika

"A" hét szerda 1100-1145

"B" hét csütörtök 1000-1045

varadyb.jpg Várady Béla

tanító
napközi 4.a
napközis mk. vezetõ
sakk

hétfõ 1730-1815
snobla11_tn.jpg Vörösné Snóbl Ágnes tanító
osztályfõnök 2.b
szerda 900-945
  Bukócki Bianka vívás  
hallap.jpg Halla Péter vívás  

lapra.jpg

kezdolap.jpg

Andráska Anikó
Bodáné Becker Ildikó