Iskolánkról/Pedagógusok



  Név

Feladatok,
tantárgyak

Egyéni fogadó óra (elõzetes egyeztetés után)

  Áldottné Harta Szilvia angol
osztályfőnök 5.c
hétfő 1000-1045
aan.jpg
Andráska Anikó tanító
osztályfõnök 2.b
kedd 1100-1145
bajzeke13.jpg Bajzek Zsoltné gyógypedagógus szerda 1000-1045
maticsek_o_tn.jpg Bányi-Maticsek Olga történelem, földrajz
természetismeret
osztályfőnök 6.b

kedd 1200-1245

bekesi12.jpg Békési Dóra
 
boros_n_tn.jpg Boros Norbert testnevelés
osztályfőnök 8.b
csütörtök 1200-1245
csizmaziao.jpg Csizmazia Orsolya

geherj2.jpg Gehér Judit

biológia, természetismeret,
kémia
osztályfőnök 7.b
tankönyv felelõs

csütörtök 1100-1145
gorkasz1.jpg Gorka Szabolcs

igazgató
testnevelés

hétfő 1200-1245
harangozok.jpg Harangozó Krisztina

informatika, néptánc
osztályfõnök 5.a
osztályfőnöki mk. vezető

szerda 900-945

harmatib_tn.jpg Harmati Borbála

  Herr Nikoletta igazgatóhelyettes
etika
szerda 1000-1045
juhoskr1.jpg Juhosné Kibédi Rozália

igazgatóhelyettes
matematika

kedd 1000-1045
  Kajos Nikolett néptánc (testnevelés) péntek 1100-1145
  Kágerer Anikó gyógypedagógus kedd 1100-1145
  Kiss Adrienn magyar
osztályfőnök 7.c
péntek 1200-1245
  Kiss Terézia történelem
osztályfőnök 5.b
csütörtök 1100-1145
knelli12.jpg Kovács Kornélia tanító
napközi 3.b
rajz

szerda 1200-1245

kovacs_r_tn.jpg Kovács Renáta    
kovacs_sz_tn.jpg Kovács Szilvia magyar

kedd 1100-1145

lkcsoram.jpg

Lagzi-Kovácsné

Csóra Mónika

tanító
napközi 1.b
kedd 1100-1145
  Lohn Andrea iskolapszichológus szerda 1530-1630
  Mag Mónika angol
napközi 4.a
péntek 1200-1245
mateb_tn.jpg Máté Balázs tanító
testnevelés
napközi 4.b
kedd 1200-1245
kompi11_tn.jpg

Merkelné

Kompanik Krisztina

fizika, matematika
osztályfõnök 7.a
reál mk. vezető
péntek 1000-1045
  Mészáros Gergő technika szerda 1200-1245
nemeth12.jpg
Móra-Németh Zsófia
gubicsa12.jpg Papp Anikó

 

gaxa2.jpg Pattantyus Gabriella

tanító
osztályfõnök 3.b
természetismeret
ÕKO felelõs

hétfő 1000-1045
  Pénzes István tanító
napközi 2.b
kedd 1100-1145
PosaN.jpg Pósa Nóra tanító
napközi 3.a
rajz
csütörtök 1100-1145
  Rékasy Csilla matematika hétfő 900-945
RetiK.jpg Réti Klára angol
gyermekvédelmi felelős
osztályfőnök 8.a

hétfő 900-945

safranye13.jpg Sáfrány Emõke tanító
osztályfőnök 2.a
szerda 1100-1145
saghyz2.jpg Sághy Zita

tanító
dráma
osztályfõnök 3.a
Közalkalmazotti Tanács elnök

kedd 1200-1245
selmecia11_tn.jpg
Selmeci Andrea

tanító
osztályfõnök 1.a
alsós mk. vezetõ

csütörtök 200-245

stegerzs11_tn.jpg
Stéger Zsófia

 

 

  Szabó Krisztina testnevelés szerda 1000-1045
  Szalanics Zoltán matematika szerda 1255-1340
  Szalontai-Kovács Ida ének
osztályfőnök 6.c
kedd 1200-1245
szalaim2.jpg Szalainé Nagy Márta tanító
osztályfõnök 4.a
kedd 1100-1145
Bocs 557s_tn.jpg
Szathmári Ágnes

gyógypedagógus
magyar
etika
osztályfőnök 6.a
humán mk. vezető

péntek 1000-1045
  Szántó Judit felsős napközi
  Szenti-Bukócki Bianka vívás (testnevelés) kedd 1530-1615
tarjank2.jpg Tarján Krisztina

tanító
osztályfõnök 1.b
természetismeret

kedd 1100-1145
tatarsz.jpg Tatár Szabolcs

angol

kedd 1200-1245

ThanhofferCs.jpg Thanhoffer Csilla tanító
  Varga Henrietta

tanító
napközi 1.a

csütörtök 1100-1145
varadyb.jpg Várady Béla

tanító
napközi 2.a
napközis mk. vezetõ
sakk

hétfő 1630-1715
snobla11_tn.jpg Vörösné Snóbl Ágnes tanító
osztályfõnök 4.b
hétfő 900-945
hallap.jpg Halla Péter vívás  

lapra.jpg

kezdolap.jpg

Andráska Anikó
Bodáné Becker Ildikó