Iskolánkról/Tanórán kívüli fogkalkozások



Andráska Anikó
korrepetálás/ tehetséggondozás hétfő
1255-1340
Gehér Judit kémia szakkör hétfő
1300-1400
Csizmazia Orsolya
korrepetálás "B" szerda 1400-1445
Harangozó Krisztina néptánc 1.a hétfő
szerda
1400-1500
1300-1400
Harangozó Krisztina néptánc 5.a. hétfő
szerda
1500-1600
1400-1600
Harangozó Krisztina gépidő 4. évf.
"A" csütörtök, "B" kedd 1300-1400
Harangozó Krisztina gépidő 5.a
kedd 1400-1500
Harmati Borbála magyar szakkör "B" csütörtök 1400-1500
Harmati Borbála magyar előkészítő "A" csütörtök, "B" kedd 1400-1500
Juhosné Kibédi Rózsa matematika szakkör "A" csütörtök 1255-1340
Karádiné Bezzeg Ágnes korrepetálás "A" hétfő 1430-1530
Karádiné Bezzeg Ágnes tehetséggondozás "B" kedd 1345-1445
Katonáné Madura Judit korrepetálás/ tehetséggondozás csütörtök 1200-1245
Katonáné Madura Judit színjátszó 3.a szerda
1330-1430
Kovács Kornélia
rajz szakkör
csütörtök
1400-1500
Kunfalvi Melinda énekkar kedd, csütörtök 1300-1400
Lagzi-Kovácsné Csóra Mónika
korrepetálás
"A" szerda, "B" csütörtök
1300-1400
Lagzi-Kovácsné Csóra Mónika tehetséggondozás kedd 1300-1400
Merkelné Kompanik Krisztina matematika előkészítő "A" kedd
1400-1530
Réti Klára angol 1.b "B" csütörtök 1300-1330
Réti Klára angol 1.c
"B" csütörtök 1330-1400
Móra-Németh Zsófia + néptánc 3.a hétfő, péntek
1300-1400
Pattantyus Gabriella korrepetálás/ tehetséggondozás kedd
1300-1400
Pattantyus Gabriella tehetséggondozás szerda 1300-1400
Pattantyus Gabriella ÖKO szakkör csütörtök 1400-1500
Perlik Tímea korrepetálás/ tehetséggondozás szerda, csütörtök 1300-1400
Perlik Tímea kerámia hétfő 1400-1500
Sághy Zita korrepetálás/ tehetséggondozás
szerda 1300-1400
Selmeci Andrea korrepetálás/ tehetséggondozás kedd 1300-1400
Selmeci Andrea matematika kedd, csütörtök 1400-1500
Stéger Zsófia korrepetálás/ tehetséggondozás kedd, csütörtök
1300-1400
Stéger Zsófia angol szakkör 2.a kedd 1300-1400
Stéger Zsófia német szakkör 1-6. évf. hétfő, péntek 1300-1500
Szabó Gábor korrepetálás/tehetséggondozás szerda 1300-1400
Szabó Ildikó magyar előkészítő "A" kedd 1400-1530
Szalainé Nagy Márta korrepetálás szerda 1200-1400
Szalainé Nagy Márta tehetséggondozás csütörtök 1200-1300
Szentirmainé Szollár Lilian angol korrepetálás
"B" csütörtök
1300-1400
Tarján Krisztina korrepetálás/tehetséggondozás hétfő, szerda
1300-1400
Tarján Krisztina ÖKO szakkör kedd, csütörtök 1300-1400
Tatár Szabolcs angol nyelvvizsga előkészítő "B" hétfő 1400-1600
Tóth Zoltán informatika hétfő 1300-1400
Tóth Zoltán gépidő "B" csütörtök 1300-1500
Vörösné Snóbl Ágnes korrepetálás/tehetséggondozás hétfő 1400-1500
Vörösné Snóbl Ágnes korrepetálás/tehetséggondozás hétfő, szerda, csütörtök
1245-1345

 

Juhász Péter
akrobatikus rock & roll hétfő, szerda 1600-1730
Juhász-Vedres Edit logopédia kedd, csütörtök 1400-1700
Halla Péter + vívás kedd, csütörtök 1300-1600
Rusorán Gabriella balett kedd, csütörtök 1400-1500
Halla Péter
vívás külsősöknek
október 2-tól
kedd, csütörtök 1600-1930
Szabó Csaba
Baráti Bőrlabda FC
hétfő. szerda, péntek 1630-1830
Véssey Miklós
Baráti Bőrlabda FC 1. évf.
kedd, csütörtök 1515-1600
Jakobetz László sakk szakkör péntek 1500-1800
Turóczi Krisztina
gyógytestnevelés

hétfő

szerda

1340-1615

1340-1600

Váczi Zoltán
Kinczer Judit
gyermek karate kedd, csütörtök
1600-1745

 

Palotás Rozina
katolikus hittan hétfő 1300-1500
  református hittan  

 

Grimné Erősi Melinda zongora kedd
péntek
1400-1900
1500-1900
Miskovits Ildikó ének
kedd, szerda, péntek
1500-1900
Ronyecz József furulya, harsona, trombita hétfő- péntek
1400-2000
Sándor Noémi
szolfézs hétfő, szerda 1545-1930
Szécsényi László klarinét, szaxofon hétfő
csütörtök
1430-2000
1500-2000
Szirányiné K. Krisztina zongora hétfő, szerda
1500-1900
1400-1900
Zentay Katalin korrepetíció szerda 1530-1630

lapra.jpg

 

kezdolap.jpg