Büszkeségeink

 

 

BOCSKAI DÍJASOK

 

Gebes Yasemin
Nagy Dávid
Rabovszky Amanda

 

AZ ISKOLA LEGJOBB TANULÓJA

Gebes Yasemin

 

 

AZ ISKOLA KÖZÖSSÉGÉÉRT

Tóth János

KERÜLETI VERSENYEK

VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY

7. osztály próza

5. Dudás Tamás

Felkészít� tanár: Harmati Borbála

FEKETE ISTVÁN SZÉPOLVASÁSI VERSENY
4. osztály

5. Németh Klára

Felkészít� tanár: Selmeci Andrea

5-6. osztály

2. Rózsa Barnabás

Felkészít� tanár: Lukács Andrea

ORSZÁGOS SZÓNOKVERSENY

3. Rabovszky Amanda

Felkészít� tanár: Szabó Ildikó

KAZINCZY FERENCRŐL ELNEVEZETT “SZÉP MAGYAR BESZÉD” VERSENY
5-6. osztály

1. Rózsa Barnabás

Felkészít� tanár: Lukács Andrea

7-8. osztály

4. Rabovszky Amanda

Felkészít� tanár: Szabó Ildikó

�RMEZ�I KÖLT�I VERSENY

1. Csikós Liliána

Felkészít� tanár: Harmati Borbála

OLVASS VELÜNK
4. évfolyam

Különdíj: Gergely Henrietta, Gyenge Barbara, Lajti Réka, Rapkai Marcell

Felkészít� tanárok: Lukács Andrea és Selmeci Andrea

6. évfolyam

6. Antalffy Zoltán, Garai Anna, Lajti Luca, Rózsa Barnabás

Felkészít� tanár: Lukács Andrea

7. évfolyam

2. Dorogi Dzsenifer, Dudás Tamás, Rozbora Virág, Migléczi Boróka, Vikukel Máté

Felkészít� tanár: Lukács Andrea

SZÉPÍRÓ VERSENY
2. osztály

Különdíj: Fehér Sára

Felkészít� tanár: Pattantyus Gabriella

3. osztály

Különdíj: Kubala Kornél

Felkészít� tanár: Vörösné Snóbl Ágnes

4. osztály

Különdíj: Gyenge Barbara

Felkészít� tanár: Selmeci Andrea

ANGOL
7. osztály emelt óraszám

6. Dudás Tamás

Felkészít� tanár: Szentirmainé Szollár Lilián

8. osztály alap óraszám

1. Miskei Paulina

Felkészít� tanár: Szentirmainé Szollár Lilián

8. osztály emelt óraszám

4. Gebes Yasemin

Felkészít� tanár: Tatár Szabolcs

INFORMATIKA ALKALMAZÓI VERSENY
8. osztály Táblázatkezelés

2. Rabovszky Amanda

Felkészít� tanár: Harangozó Krisztina

8. osztály Szövegszerkesztés II.

4. László Noémi

5. Csikós Liliána

Felkészít� tanár: Tóth Zoltán

8. osztály Bemutató

1. Gebes Yasemin

Felkészít� tanár: Harangozó Krisztina

MULTIMÉDIÁS VERSENY

5. osztály

3. Bodon Máté, Bolehovszky Richárd, Gáti Áron

Felkészít� tanár: Harangozó Krisztina

ECDL-START VIZSGA

Hua Nam Anh

TERMÉSZETISMERETI VERSENY

5-6. osztály

1. Cseperkáló Márton, Gehring Zsófia, Gyenge Emil, Molnár Ildikó, Szabadics János, Szlovák Zoltán

Felkészít� tanárok: Gehér Judit és Karádiné Bezzeg Ágnes

KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

5. Dudás Tamás, Migléczi Boróka

Felkészít� tanár: Gehér Judit

FÖLD NAPI RAJZPÁLYÁZAT

2. osztály

3. Lukács Marcell

Felkészít� tanár: Pattantyus Gabriella

ÖVEGES JÓZSEF FIZIKA VERSENY

6. Rabovszky Amanda

Felkészít� tanár: Merkelné Kompanik Krisztina

HERMANN OTTÓ BIOLÓGIA VERSENY

8. osztály

5. Szántó Noémi

Felkészít� tanár: Karádiné Bezzeg Ágnes

TELEKI PÁL FÖLDRAJZ-FÖLDTANI VERSENY

8. osztály

2. Gebes Yasemin

Felkészít� tanár: Szabó Gábor

RAJZVERSENY

3. osztály

1. Vincze Gergely

Felkészít� tanár: Katonáné Madura Judit

FENY�FADÍSZ-KÉSZÍT� VERSENY

3. Kazatsay Blanka, Landi Bernadett, Szabadics Lilla, Tóth Luca

Felkészít� tanár: Stéger Zsófia

TESTNEVELÉS
SAKK

I. korcsoport

1. Móder Boldizsár

Felkészít� tanár: Várady Béla

SAKK

II. korcsoport

2. Bolehovszky Richárd

Felkészít� tanár: Várady Béla

SAKK

III. korcsoport

2. Szlovák Zoltán

4. Gáti Áron

Felkészít� tanár: Várady Béla

SAKK

IV. korcsoport

1. Rabovszky Amanda

2. Csikós Liliána

Felkészít� tanár: Várady Béla

SAKK

I-II. korcsoport

3. Móder Boldizsár, Kotroczó Bálint, Gergely Dániel, Zemen Dániel

SAKK

III-IV. korcsoport

1. Németh Dávid, Rabovszky Amanda, Nikodém Levente, Szlovák Zoltán, Varga Máté

Felkészít� tanár: Várady Béla

ATLÉTIKA
VÁLTÓ CSAPATBAJNOKSÁG

7-8. osztály

6. Balatincz Roland, Dudás Tamás, Nagy Dávid, Németh Dávid, Nok Roland, Rónaszegi Miklós

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

TEREMTÁJFUTÓ BAJNOKSÁG

5-6. osztály

1. Árvai Tamás

5. Weber Krisztián

Felkészít� tanár: Vörösmarty Edit

TÁJFUTÓ BAJNOKSÁG

5-6. osztály

4. Németh Vincent

Felkészít� tanár: Vörösmarty Edit

MEZEI FUTÁS
2. osztály

6. Zana Rebeka Maja

Felkészít� tanár: Pattantyus Gabriella

8. osztály

1. Nagy Dávid

5. Rónaszegi Miklós

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

1. osztály csapat fiúk

5. Joób Ágoston, Pet� Marcell, Somogyi Zsombor, Peitli Ákos, Bolehovszky Gerg�, Jen�fi Balázs

Felkészít� tanárok: Andráska Anikó, Perlik Tímea, Stéger Zsófia

1. osztály csapat lányok

6. Pétervári Viktória, Tóth Zsanett, Szalay Anna, Csikós Tünde Csenge, Nádasi Anna Veronika, Bencze Fanni

Felkkészít� tanárok: Andráska Anikó, Perlik Tímea, Stéger Zsófia

2. osztály csapat lányok

6. Zana Rebeka Maja, Kitanov Viktória, Fehér Sára, Selmeci Bernadett, Szeg� Málna, Kalamár Eszter

Felkészít� tanárok: Sághy Zita, Pattantyus Gabriella, Szalainé Nagy Márta

8. osztály csapat

3. Nagy Dávid, Rónaszegi Miklós, Árvai Márk, Németh Dávid,rolex replica Berzéki Barnabás, Bocsányi István, Balatincz Roland, Bodon Kristóf

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

RÖPLABDA

6. osztály

2. Bodon Balázs, Bodon Máté, Garai Anna, Gyenge Emil, Nagy Marcell, Németh Vincent, Parcsetich Ern�, Rózsa Barnabás,

Schmidt Ferenc, Szabadics János, Szeitz Adrienn, Weber Krisztián

Felkészít� tanár: Vörösmarty Edit

LÉGPISZTOLY BUDAPESTI

2. Bolehovszky Richárd, Cseperkáló Márton, Szabadics János

ORSZÁGOS DIÁKOLIMPIA
VÍVÁS

5-6. osztály

1. Nagy Marcell

Felkészít� tanár: Halla Péter

PÁRBAJT�R CSAPAT

1. Garai Zsófia, Gálfalvy Réka, György Virág

Felkészít� tanár: Halla Péter

SQUASH

Leány U11

3. Rózsa Emma

 

 

 

 

 

A kerület napja alkalmából rendezett Multimédiás versenyen 5. osztályos csapattal indultunk. A több hétig tartó felkészülés meghozta az eredményt, a fiúk 3. helyezést értek el. Növeli az érdemüket, hogy a mez�ny legfiatalabb versenyz�i voltak. A csapat tagjai: Bodon Máté, Bolehovszky Richárd, Gáti Áron. Felkészít� tanár: Harangozó Krisztina. Gratulálunk nekik!

„OLVASS VELÜNK!” vetélked�

 

Az Iskolai Könyvtárak Nemzetközi Világhónapja alkalmából 2013. október 1-31 között, harmadik alkalommal került megrendezésre az Újbudai Pedagógiai Intézet és a XI. kerületi Karinthy Frigyes Könyvtár közös, kétfordulós versenye, az “Olvass velünk”. Korosztályonként 2-2 könyvet kellett elolvasniuk a gyerekeknek a nyári szünetben, melyb�l pályamunka készítése és az UPI által kiadott feladatlap kitöltése volt a nevezés feltétele.

Iskolánkból 4 csapat indult a versenyen:

Tüsigombócok 4.b: Adorján Mercédesz, Boros Gergely, Szabó Kíra Luca, Szabó Eszter

Tornádó csapat 4.a: Gergely Henrietta, Gyenge Barbara, Lajti Réka, Rapkai Marcell

Garfield csapat 6.osztály: Antalfy Zoltán, Garai Anna, Lajti Luca, Rózsa Barnabás

Könyvmolyok csapat 7.a: Dorogi Dzsenifer, Dudás Tamás, Migléczi Boróka, Rozbora Virág, Vikukel Máté.

A második fordulóba 3 csapat jutott tovább: a Tornádó, a Garfield és a Könyvmolyok. A dönt� a Karinthy Frigyes Könyvtárban került megrendezésre, ahol 12 állomáson érdekes feladatokat kaptak a gyerekek és író olvasó találkozón is részt vehettek. A negyedikesek Balázs Ágnessel, a hatodikosok Nyulász Péterrel, a hetedikesek Varró Dániellel találkozhattak.

A verseny eredményeként a 6. osztályos csapat 6. helyezést ért el, a 4.a csapata különdíjat kapott az ötletes pályamunkáért, míg a 7. a osztály Könyvmolyok csapata az összesítésben a II. helyen végzett.

Felkészít� tanár: Lukács Andrea

Ezúton is gratulálunk nekik az eredményes részvételért.

 

 

KERÜLETI ATLÉTIKA
300 m síkfutás

7-8. osztály

I. Lukács Máté

Felkészít� tanár: Vörösmarty Edit

1500 m síkfutás

7-8. osztály

III. Szakál Brigitta

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

Magasugrás

7-8. osztály

4. Nagy Dávid

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

Magasugrás

7-8. osztály

III. Zrubecz Zsófia

Felkészít� tanár: Vörösmarty Edit

Svéd váltó

II. Ducloux Patrick, Lukács Máté, Nagy Dávid, Rónaszegi Miklós

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs, Vörösmarty Edit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MEZEI FUTÁS
6. osztály

II. Dudás Tamás

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

7. osztály

I. Nagy Dávid

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

7. osztály

II. Rónaszegi Miklós

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

7. osztály csapat

I. Ducloux Patrick, Englender Richárd, Nagy Dávid, Németh Dávid, Nok Roland, Rónaszegi Miklós

Felkészít� tanár: Gorka Szabolcs

 

 

HERMANN OTTÓ BIOLÓGIA VERSENY
7. osztály

III. Szántó Noémi

Felkészít� tanár: Karádiné Bezzeg Ágnes

 

 

 

 

 

KERÜLETI MATEMATIKAVERSENY
4. osztály

I. Gáti Áron

Felkészít� tanár: Stéger Zsófia

7. osztály

4. Rabovszky Amanda

Felkészít� tanár: Merkelné Kompanik Krisztina

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMÉSZETISMERETI VERSENY

 

5-6. osztály

  1. Gyenge Emil, Dudás Tamás, Migléczi Boróka, Szabad Róbert, Vikukel Máté

Felkészít� tanár: Gehér Judit

 

FÖLD NAPI PÁLYÁZAT

 

  1. osztály

III. Gehring Zsófia, Molnár Ildikó, Lajti Luca

Felkészít� tanár: Karádiné Bezzeg Ágnes

 

 

INFORMATIKA ALKALMAZÓI VERSENY
7. osztály

6. Rabovszky Amanda 7.a

Felkészít� tanár: Harangozó Krisztina

 

 

 

 

 

TELEKI PÁL FÖLDRAJZ- FÖLDTANI VERSENY
7. osztály

6. Gebes Yasemin

Felkészít� tanár: Ernhoffer Anna

 

 

 

 

 

HEVESY GYÖRGY KÉMIA VERSENY
8. osztály

5. Nagy Szilárd

Felkészít� tanár: Gehér Judit

 

 

 

 

 

NÉPDALÉNEKLÉS ezüst min�sítés 7. évfolyam

 

Árvai Márk, Burger Bíborka, Gebes Yasemin, László Noémi, Nok Roland, Rónaszegi Miklós, Szántó Noémi, Sz�cs-Talabér Benedek, Tóth Vivien

Felkészít� tanár: Harangozó Krisztina

 

CSIVIT 5. osztály

 

  1. Árvai Tamás, Berzéki Dominika, Bodon Balázs, Engel Tímea, Gajdos Krisztina, Garai Anna, Gehring Zsófia, Gyenge Emil, Kardos Tas, Kósa Erik, Lestál Fanni, Molnár Ildikó, Nagy Marcell, Németh Vincent, Schmidt Ferenc, Rózsa Barnabás, Soós Luca, Szeitz Adrienn, Szigeti Sára, Várszegi Soma, Weber Krisztián

Felkészít� tanár: Vörösmarty Edit

 

 

KERÜLETI RAJZVERSENY
5. osztály

III. Kallós Anna

Felkészít� tanár: Kovács Kornélia

6. osztály

6. Gálfalvy Nóra

Felkészít� tanár: Kovács Kornélia

 

 

 

 

 

 

 

Váltó csapatbajnokság

3-4. osztály

  1. Dudás András, Fülöp Krisztián, Kalamár Artúr, Rozbora Miklós, Szalay Ádám, Varga Dorián

Felkészít� tanár: Katonáné Madura Judit, Tarján Krisztina, Stéger Zsófia

3-4. osztály

  1. Burger Kincs�, Garai Zsófia, Nemes Natália, Rabb Enik�, Rózsa Emma, Varga Zsófia

Felkészít� tanár: Selmeci Andrea, Tarján Krisztina, Stéger Zsófia

7-8. osztály

  1. Burger Bíborka, Palicz Kitti, Szakáll Brigitta, Tóth Vivien, Zrubecz Zsófia

Felkészít� tanár, Gorka Szabolcs, Vörösmarty Edit

 

KAZINCZY FERENC „SZÉP MAGYAR BESZÉD”VERSENY
5. osztály

6. Rózsa Barnabás

Felkészít� tanár: Gorka Ildikó

6. osztály

4. Dudás Tamás

Felkészít� tanár: Gorka Ildikó

 

 

 

 

 

 

 

KERÜLETI VERS- ÉS PRÓZAMONDÓ VERSENY 
4. osztály vers

II. Szabadics Jankó

Felkészít� tanár: Stéger Zsófia

6. osztály próza

II. Szabad Róbert

Felkészít� tanár: Gorka Ildikó

7. osztály vers

II. Szakál Brigitta

Felkészít� tanár: Harmati Borbála

7. osztály próza

6. Rabovszky Amanda

Felkészít� tanár: Harmati Borbála

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Idén elõször került megrendezésre a kerületi Teremtájfutó Diákolimpia. Sok diákunk vett részt a versenyen és ezúttal is jó eredményeket értünk el.

 

  1. korcsoport
    4. Gyuga Zsófia 3.a
    5. Lukácsovics Flóra 3.a

III. korcsoport fiúk
2. Árvai Tamás 5.a
3. Weber Krisztián 5.b
6. Kósa Erik 5.b

III. korcsoport lányok
5. Soós Luca 5.b
6. Szigeti Sára 5.a
6. Soós Krisztina 6.a

 

A Bocskais diákok ismét nagy sikerrel szerepeltek a kerületi sakk diákolimpián. Az eredmények:

 

  1. korcsoport
    4. Móder Boldizsár 2.b
    6. Kubala Kornél 2.b
  2. korcsoport
    3. Szlovák Zoltán 4.a
    5. Bolehovszky Richárd 4.a
    6. Varga Máté 4.a

Az iskola csapata második helyezést ért el.

III. korcsoport
5. Rózsa Barnabás 5.b

  1. korcsoport
  2. Rabovszky Amanda 7.a
  3. Németh Dávid 7.a
    5. Lukács Máté 8.a
    6. Baracsi Zoltán 8.a

Fiú csapatunk második lett a versenyben.

A kerület napja alkalmából több diákunk elismerõ oklevelet vehetett át az elõzõ tanév sporteredményei elismeréseként.
Abdurasitov Alexander
Cseperkáló Csenge
Cseperkáló Márton
Csõke Iván
Görbe Dávid
Kalabay Lászl