Iskolánkról/Pedagógusok

A tanárok a lent található időpontban előzetes jelzés után megtalálhatók az iskolában.
Pedagógusaink további alkalmakkor előzetes időpont egyeztetést követően érhetők el az iskolában.
Fogadóórákat az első félév befejezése, valamint a tanév vége előtt két héttel már nem tartunk.A heti egyéni fogadóórákat félévente egy-egy általános fogadóóra egészíti ki, amelyen együtt megtalálható iskolánk valamennyi tanára.
Név Feladatok,
tantárgyak
Egyéni fogadó óra (előzetes egyeztetés után)
Áldottné Harta Szilvia angol
osztályfőnök 8.c
szerda 8.00- 8.45.
aan.jpg Andráska Anikó tanító
osztályfőnök 1.b
kedd 12.00- 12.45.
bajzeke13.jpg Bajzek Zsoltné gyógypedagógus kedd 9.00- 9.45.
maticsek_o_tn.jpg Bányi-Maticsek Olga
boros_n_tn.jpg Boros Norbert testnevelés szerda 11.00- 11.45.
Budai Bettina pedagógiai asszisztens
csizmaziao.jpg Csizmazia Orsolya
Fehér Tamás magyar
Diákönkormányzatot segítő pedagógus
csütörtök 12.00- 12.45.
Gálné Kálvin Kata történelem, földrajz
természetismeret
ÕKO felelős
csütörtök 12.00- 12.45.
Gállné Lukács Andrea
geherj2.jpg Gehér Judit biológia, természetismeret,
kémia
tankönyv felelős
hétfő 10.00- 10.45.
Gidófalvy Réka angol kedd 12.45- 13.30.
Gombár Anita gyógypedagógus szerda 15.30- 16.15.
gorkasz1.jpg Gorka Szabolcs igazgató
testnevelés
hétfő 9.00- 9.45.
harangozok.jpg Harangozó Krisztina informatika, néptánc
osztályfőnök 8.a
osztályfőnöki mk. vezető
hétfő 9.00- 9.45.
Herr Nikoletta igazgatóhelyettes
etika
kedd 10.00- 10.45.
Hornyik Zsuzsanna Margaréta tanító
osztályfőnök 2.b
szerda 9.00- 9.45.
Huszár Ildikó informatika
természetismeret
etika
osztályfőnök 6.b
kedd 11.00- 11.45.
Juhosné Kibédi Rozália igazgatóhelyettes
matematika
hétfő 12.00- 12.45.
Kajos Nikolett néptánc (testnevelés)
osztályfőnök 5.b
csütörtök 11.00- 11.45.
Kálóczyné Sághy Dóra könyvtáros kedd 9.00- 9.45.
Kiss Teréz történelem
osztályfőnök 8.b
péntek 11.00- 11.45.
knelli12.jpg Kovács Kornélia tanító
napközi 2.b
rajz
péntek 12.00- 12.45.
kovacs_sz_tn.jpg Kovács Szilvia magyar
fejlesztő pedagógus
osztályfőnök 7.b
csütörtök 11.00- 11.45.
bekesi12.jpg Kunráth-Békési Dóra
lkcsoram.jpg Lagzi-Kovácsné Csóra Mónika tanító
osztályfőnök 4.b
napközi 4.b
hétfő 9.00-9.45.
mateb_tn.jpg Máté Balázs tanító
napközi 3.b
csütörtök 11.00- 11.45.
kompi11_tn.jpg Merkelné Kompanik Krisztina fizika, matematika
osztályfőnök 6.a
reál mk. vezető
csütörtök 10.00- 10.45.
nemeth12.jpg Móra-Németh Zsófia
Nagyné Orvos Gabriella napközi 3.a hétfő 12.00- 12.45.
Pénzes István tanító
napközi 1.b
matematika
kedd 12.00- 12.45.
RetiK.jpg Réti Klára angol
gyermekvédelmi felelős
osztályfőnök 7.a
humán mk. vezető
péntek 8.00- 8.45.
safranye13.jpg Sáfrány Emõke tanító
osztályfőnök 1.a
szerda 10.00- 10.45.
saghyz2.jpg Sághy Zita tanító
dráma
osztályfőnök 2.a
Közalkalmazotti Tanács elnök
hétfő 11.00- 11.45.
selmecia11_tn.jpg Selmeci Andrea tanító
osztályfőnök 4.a
alsós mk. vezető
csütörtök 9.00- 9.45.
Szabó Krisztina testnevelés szerda 9.50- 10.30.
szalaim2.jpg Szalainé Nagy Márta tanító
osztályfőnök 3.a
szerda 11.00- 11.45.
Szalontai-Kovács Ida ének
magyar
péntek 11.00- 11.45.
Bocs 557s_tn.jpg Szathmári Ágnes gyógypedagógus
magyar
matematika
etika
osztályfőnök 5.a
hétfő 11.00- 11.45.
Szebegyinszki Janka tanító 4.b
napközis 4.b
csütörtök 8.00- 8.45.
Szenti-Bukócki Bianka vívás (testnevelés) szerda 10.00- 10.45.
PosaN.jpg Szőts-Pósa Nóra tanító
napközi 2.a
rajz
szerda 10.00- 10.45.
ThanhofferCs.jpg Thanhoffer Csilla
Varga Henrietta tanító
napközi 4.a
kedd 11.00- 11.45.
Vargáné Golda Luca
Váradi J. Csilla iskolapszichológus
varadyb.jpg Várady Béla tanító
napközi 1.a
napközis mk. vezető
sakk
hétfő 12.00- 12.45.
Völgyiné Jenei Tímea pedagógiai asszisztens
snobla11_tn.jpg Vörösné Snóbl Ágnes tanító
osztályfőnök 2.b
kedd 9.00- 9.45.
Wehner Zita felsős napközi
hallap.jpg Halla Péter vívás