Iskolánkról/Pedagógusok

A tanárok a lent található időpontban előzetes jelzés után megtalálhatók az iskolában.
Pedagógusaink további alkalmakkor előzetes időpont egyeztetést követően érhetők el az iskolában.
Fogadóórákat az első félév befejezése, valamint a tanév vége előtt két héttel már nem tartunk.A heti egyéni fogadóórákat félévente egy-egy általános fogadóóra egészíti ki, amelyen együtt megtalálható iskolánk valamennyi tanára.
Név Feladatok,
tantárgyak
Egyéni fogadó óra (előzetes egyeztetés után)
Harta Szilvia angol
osztályfőnök 5.a
szerda 8.00- 8.45.
aan.jpg Andráska Anikó tanító
osztályfőnök 2.b
kedd 12.00- 12.45.
maticsek_o_tn.jpg Bányi-Maticsek Olga földrajz
felsős napközi
boros_n_tn.jpg Boros Norbert testnevelés szerda 11.00- 11.45.
csizmaziao.jpg Csizmazia Orsolya tartós távollét
Fehér Tamás magyar
Diákönkormányzatot segítő pedagógus
csütörtök 12.00- 12.45.
Gállné Lukács Andrea tartós távollét
geherj2.jpg Gehér Judit biológia, természetismeret,
kémia
tankönyv felelős
hétfő 10.00- 10.45.
Gidófalvy Réka angol kedd 12.45- 13.30.
Gombár Anita gyógypedagógus szerda 15.30- 16.15.
harangozok.jpg Harangozó Krisztina informatika, néptánc
osztályfőnök 8.a
osztályfőnöki mk. vezető
hétfő 9.00- 9.45.
Herr Nikoletta intézményvezető-helyettes
etika
kedd 10.00- 10.45.
Huszár Ildikó informatika
természetismeret
etika
osztályfőnök 7.b
kedd 11.00- 11.45.
Kajos Nikolett néptánc (testnevelés)
osztályfőnök 6.b
csütörtök 11.00- 11.45.
Kálóczyné Sághy Dóra könyvtáros kedd 9.00- 9.45.
Kiss Teréz történelem
osztályfőnök 5.b
péntek 11.00- 11.45.
knelli12.jpg Kovács Kornélia tanító
napközi 3.b
rajz
szerda 12.00- 12.45.
kovacs_sz_tn.jpg Kovács Szilvia magyar
fejlesztő pedagógus
osztályfőnök 8.b
csütörtök 11.00- 11.45.
lkcsoram.jpg Lagzi-Kovácsné Csóra Mónika tanító
osztályfőnök 1.b
hétfő 9.00-9.45.
mateb_tn.jpg Máté Balázs tanító
napközi 4.b
csütörtök 11.00- 11.45.
kompi11_tn.jpg Merkelné Kompanik Krisztina fizika, matematika
osztályfőnök 7.a
reál mk. vezető
csütörtök 10.00- 10.45.
Nagyné Orvos Gabriella napközi 4.a hétfő 12.00- 12.45.
Pénzes István tanító
napközi 2.b
matematika
kedd 12.00- 12.45.
RetiK.jpg Réti Klára angol
gyermekvédelmi felelős
osztályfőnök 8.a
humán mk. vezető
péntek 8.00- 8.45.
safranye13.jpg Sáfrány Emõke tanító
osztályfőnök 2.a
szerda 10.00- 10.45.
saghyz2.jpg Sághy Zita tanító
dráma
osztályfőnök 3.a
Közalkalmazotti Tanács elnök
hétfő 11.00- 11.45.
selmecia11_tn.jpg Selmeci Andrea tanító
osztályfőnök 1.a
alsós mk. vezető
csütörtök 9.00- 9.45.
szalaim2.jpg Szalainé Nagy Márta tanító
osztályfőnök 4.a
szerda 11.00- 11.45.
Szalontai-Kovács Ida tartós távollét
Bocs 557s_tn.jpg Szathmári Ágnes gyógypedagógus
magyar
matematika
etika
osztályfőnök 6.a
hétfő 11.00- 11.45.
Szebegyinszki Janka tanító 3.b csütörtök 8.00- 8.45.
Szenti-Bukócki Bianka intézményvezető
vívás (testnevelés)
szerda 10.00- 10.45.
PosaN.jpg Szőts-Pósa Nóra tanító
napközi 3.a
rajz
szerda 10.00- 10.45.
Vargáné Golda Luca tartós távollét
varadyb.jpg Várady Béla tanító
napközi 2.a
napközis mk. vezető
sakk
hétfő 12.00- 12.45.
snobla11_tn.jpg Vörösné Snóbl Ágnes tanító
osztályfőnök 4.b
kedd 9.00- 9.45.
Nagy Katalin intézményvezető-helyettes

tanár magyar nyelv és irodalom
tanító
fejlesztőpedagógus
hallap.jpg Halla Péter vívás
Völgyiné Jenei Timea tanító
napközi 1.b.
Szalontai Evelin tanító
napközi 1.a.
Farkas Szilárd testnevelés
Szabó Katalin fejlesztőpedagógus
Krámer Kinga angol